Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
szépen tart
Nem szeretem
túl nagy és túl meleg van nyáron.
Vásárlói vélemények heureka.sk
Ez jó, de egy kicsit erősebb
Vásárlói vélemények
Kérem, javítsa ki, ez egyértelműen lila és nem rózsaszínű.
Vásárlói vélemények heureka.cz
Gyönyörű rugalmas, inkább lila, de szépen tartja a hajat.