Petr

3.3.2024

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények

Nagy elégedettség. A sapka sokat nyúlik, és ami a legfontosabb, hogy nem harap, még akkor sem, amikor nulla fok felett volt, és aznap nem viseltem másik, vékonyabb sapkát.

Szeretem
Nem harap Könnyen nyúlik és még mindig jól illeszkedik a fejre