ivana.makariusova

29.3.2025

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények zbozi.cz

Szeretem
Eddig a férjem csak kétszer használta, még nem volt az időjárásban, de ahhoz képest, hogy milyen gyenge, gyönyörűen meleg.Nagyon jól pakolható és vízállónak is kell lennie.