Vásárlói vélemények heureka.cz
Oké
Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
Melegít és nem harap
Vásárlói vélemények heureka.cz
Minden rendben.
Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
Gyönyörű minta, nagyon meleg kulich
Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
Szép kulich, mint a képen.
Nem szeretem
Semmi.
Vásárlói vélemények heureka.sk
Nagy elégedettség.
Vásárlói vélemények heureka.sk
Szeretem
Gyönyörű design és szín, jól kombinálható téli sportdzsekikkel, elegánsabb ruhákkal is a városban, a norvég minta a krémmel együtt felfrissíti/megfiatalítja az arcot, mert hideg árnyalatú, szép brbmolcek
Nem szeretem
Lehetne bélése, hogy ne fújja el a szél.
Vásárlói vélemények heureka.cz
Gyönyörű kalap, a színek illenek a többi kiegészítőmhöz. Meleg, szép.
Vásárlói vélemények heureka.cz
Tökéletes!!!
Vásárlói vélemények heureka.cz
Meleg sapka, amely kényelmes viselet.
Vásárlói vélemények heureka.cz
jól illeszkedik, nem harap, és szebb, mint a képen, ajánlom.
Vásárlói vélemények heureka.cz
Ez túl forró és ez is egy divat-arányos
Vásárlói vélemények heureka.cz
Nagyon szép, tisztességes és meleg sapka.Elégedett vagyok.
Vásárlói vélemények heureka.sk
Szeretem
Kellemes és meleg
Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
Minőségi anyag.