Vásárlói vélemények heureka.cz
Gyönyörű és kiváló minőségű pulóver gyönyörű semleges színben, amely nagyon jól kombinálható. Az összetétel tökéletes, a pulóver nagyon kényelmes, puha, nem harap és nagyon kellemes. A méret kicsit nagyobb, mint a méretek, de nem bánom. Aki szeretné megvenni és nem szereti a túlméretezettet, annak javaslom, hogy vegyen egy kisebb méretet. A termék kiszállítása nagyon gyors volt. Mindenképpen ajánlom.
Szeretem
- gyönyörű szín
- tökéletes anyag
- puha, kényelmes
- kényelmes
Vásárlói vélemények heureka.sk
Szeretem
Hrejive
Nem szeretem
Rövid
Vásárlói vélemények heureka.sk
A pulóver nagyon szép,a színe gyönyörű halványbarna,az anyaga puha és egyáltalán nem harap,ha valaki aggódna emiatt. A szabása laza, szinte szélesebb, de szépen látszik, ahogy az alsó szegély kúposodik. Számolni kell vele,hogy rövid,nekem 170cm magasan pont a farmerom derékrészéig ér. De nagyon ajánlom,élőben még szebb mint a fotón. És ami a legfontosabb,hogy kellemesen melegít.
Szeretem
Gyönyörű meleg pulóver, puha, laza szabású.
Vásárlói vélemények heureka.cz
A pulóver elég széles. Lehetne hosszabb és keskenyebb. Egyébként szép színű és anyagú.
Szeretem
kellemes anyag, sima tapintású, harapásmentes