Sylva

12.12.2025

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények heureka.cz

Gyönyörű és kiváló minőségű pulóver gyönyörű semleges színben, amely nagyon jól kombinálható. Az összetétel tökéletes, a pulóver nagyon kényelmes, puha, nem harap és nagyon kellemes. A méret kicsit nagyobb, mint a méretek, de nem bánom. Aki szeretné megvenni és nem szereti a túlméretezettet, annak javaslom, hogy vegyen egy kisebb méretet. A termék kiszállítása nagyon gyors volt. Mindenképpen ajánlom.

Szeretem
- gyönyörű szín - tökéletes anyag - puha, kényelmes - kényelmes

Mária

13.1.2026

Vásárlótól oveckaren.sk

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények heureka.sk

Szeretem
Hrejive

Nem szeretem
Rövid

Monika

16.5.2026

Vásárlótól oveckaren.sk

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények heureka.sk

A pulóver nagyon szép,a színe gyönyörű halványbarna,az anyaga puha és egyáltalán nem harap,ha valaki aggódna emiatt. A szabása laza, szinte szélesebb, de szépen látszik, ahogy az alsó szegély kúposodik. Számolni kell vele,hogy rövid,nekem 170cm magasan pont a farmerom derékrészéig ér. De nagyon ajánlom,élőben még szebb mint a fotón. És ami a legfontosabb,hogy kellemesen melegít.

Szeretem
Gyönyörű meleg pulóver, puha, laza szabású.

Anonim

12.12.2023

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények heureka.cz

A pulóver elég széles. Lehetne hosszabb és keskenyebb. Egyébként szép színű és anyagú.

Szeretem
kellemes anyag, sima tapintású, harapásmentes