Vásárlói vélemények heureka.cz
ez egy vékony kendő, az ára úgy tűnik, hogy túlárazott.Majd meglátjuk, ha a termék a gyakorlatban tesztelik
Anonim
Vásárlói vélemények arukereso.hu
Voll zufrieden.
Vásárlói vélemények heureka.cz
A magasabb ár ellenére ez egy kiváló minőségű és meleg nyakmelegítő.
Szeretem
nagyon meleg
szép anyag
Nem szeretem
magasabb ár
Vásárlói vélemények heureka.sk
Szeretem
Teplucky
Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
finom anyag, nem vézna, gyönyörű
Vásárlói vélemények heureka.cz
A borító puha és meleg, kellemes viselet
Vásárlói vélemények heureka.cz
kényelmes, meleg, fejpántként is használható
Vásárlói vélemények heureka.sk
Szeretem
Minőségi anyag, felmelegszik.
Vásárlói vélemények heureka.cz
Ajándékba vásároltam,nagy megelégedettség,a férjemnek tetszik a nyakmelegítő.
Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
Szépen melegít, teljesíti a célját, szuper
Vásárlói vélemények heureka.sk
Nagyon szép - a kedvenc színem, kellemes tapintású, nem harap, és szükség esetén a fejre tehető.
Vásárlói vélemények heureka.cz
Minőségi anyag, jól néz ki a nyakán.Megvettem egy ugyanilyen színű sapkával és kesztyűvel együtt.
Vásárlói vélemények heureka.sk
Minőségi anyag.
Vásárlói vélemények heureka.cz
minőség
Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
nagyon kellemes
rugalmas, tökéletesen alkalmazkodik a nyakhoz
Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
Szép áru
Vásárlói vélemények heureka.sk
Szeretem
minőségi termék, amely megfelel az igényeimnek
Vásárlói vélemények heureka.cz
Szépen illeszkedik, puha
Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
meleg
puha anyag
magassága tökéletes a nyak szigeteléséhez
Vásárlói vélemények heureka.cz
Ez egy karácsonyi ajándék, úgyhogy majd meglátjuk, hogy az ajándékozónak is tetszik-e.
Vásárlói vélemények heureka.cz
Kellemes meleg nyakmelegítő, de nem illik a bézs sapkámhoz, de mit tehetek, talán jobban kellett volna látnom a színeket, mindkét darab nagyszerű.
Vásárlói vélemények heureka.cz
az elvártaknak való megfelelés
Vásárlói vélemények heureka.cz
Még nem fedeztem fel hátrányát, remek kiegészítő a téli napokra.
Szeretem
elképesztően kellemes anyag
csodálatosan rugalmas
nyak teljesen meleg!
Vásárlói vélemények heureka.sk
Szeretem
Ezek a nyakrészek nagyszerűek.
Minden barátomnak és rokonomnak ajánlom őket.
Meleg, praktikus, hajlékony és puha.
Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
Jó minőségű gyapjú és jó forma, talán túl meleg, meglátjuk a hegyen vagy kerékpározás vagy síelés közben.
Nem szeretem
semmi