Emília

21.8.2022

Vásárlótól oveckaren.sk

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények heureka.sk

Klasszikus gyermekpapucs, jó viselet és viselet.

Szeretem
Kényelmes papucs Jó, ha felrakod A lábak jól tartják őket

Jana

16.9.2022

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények heureka.cz

Papucs és zokni - babazokni, amit a dédunokámnak vettem /2 éves/. Azonnal mindent teszteltek, és tökéletesen illeszkedik. A mérettáblázat szerint vásároltam. Boldog vagyok vele, és boldoggá tettem az unokámat /anyámat/ és a dédunokámat is.

Szeretem
A baba papucs termékminősége kiváló.