Vásárlói vélemények heureka.sk
Klasszikus gyermekpapucs, jó viselet és viselet.
Szeretem
Kényelmes papucs
Jó, ha felrakod
A lábak jól tartják őket
Vásárlói vélemények heureka.cz
Papucs és zokni - babazokni, amit a dédunokámnak vettem /2 éves/. Azonnal mindent teszteltek, és tökéletesen illeszkedik. A mérettáblázat szerint vásároltam. Boldog vagyok vele, és boldoggá tettem az unokámat /anyámat/ és a dédunokámat is.
Szeretem
A baba papucs termékminősége kiváló.