Anonim

29.9.2022

Vásárlói vélemények arukereso.hu

Érzékeny a derekam gyerekkorom óta.

Szeretem
Meleg.

Nem szeretem
Nincs

irena.lamperova

18.11.2022

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények zbozi.cz

Nagyszerű termék

Szeretem
Tökéletesen alkalmazkodik a testhez

Nem szeretem
Nem

viera19

28.11.2022

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények zbozi.cz

Szeretem
Szeretem a veseövemet, mindig viselem, és melegen tart engem

Anonim

29.11.2022

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények zbozi.cz

A bőr kiváló, jobb minőségű és hosszabb gumikat kell szállítaniuk.

Szeretem
nagyon meleg és kényelmes a testen

Nem szeretem
A gumik valószínűleg a 44-es méretnél "nagyobb" embereknek rövidebbek, nekem kellett beállítanom őket. A 40-es méretemhez tökéletesen megfelelnek a hosszuknak, de a mindennapi viseléssel már nyúlnak.

venuna1

8.12.2022

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények zbozi.cz

Mindig elégedett vagyok az Oveckarnával

Nem szeretem
Nem

nomis06

25.12.2022

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények zbozi.cz

Szeretem
Jól illeszkedik

smejkalova

28.12.2022

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények zbozi.cz

Szeretem
nagyon kényelmes, meleg, és ami a legfontosabb, a hátam száraz alatta.

Nem szeretem
Lehet, hogy egy szélesebb gumit teszek a tépőzárra.

frank.s

18.3.2023

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények zbozi.cz

Szeretem
nagyon meleg

Nem szeretem
Én mindig görnyedek, kint dolgozom, a hátamon menetelek, örülnék az ilyen "Bombázóknak".

hladle

1.4.2023

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények zbozi.cz

Príma termék, ajánlom mindenkinek, akinek szüksége van a száraz melegre az egészsége érdekében.

Szeretem
Kellemes, 100%-ban ellátja a feladatát.

Nem szeretem
Még nem, nem tudok róluk.

Anonim

25.5.2023

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények zbozi.cz

Szeretem
Kellemesen meleg

Nem szeretem
Rosszul tartják a helyén

becvar.decin

28.7.2023

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények zbozi.cz

Szeretem
Kellemes és meleg, még aludni is lehet benne!

Anonim

25.11.2025

Vásárlói vélemények arukereso.hu

Rendszeresen fázik a vesém.

Szeretem
Jó meleg.

Nem szeretem
Nincs