Anonim
Vásárlói vélemények arukereso.hu
Érzékeny a derekam gyerekkorom óta.
Szeretem
Meleg.
Nem szeretem
Nincs
Vásárlói vélemények zbozi.cz
Nagyszerű termék
Szeretem
Tökéletesen alkalmazkodik a testhez
Nem szeretem
Nem
Vásárlói vélemények zbozi.cz
Szeretem
Szeretem a veseövemet, mindig viselem, és melegen tart engem
Vásárlói vélemények zbozi.cz
A bőr kiváló, jobb minőségű és hosszabb gumikat kell szállítaniuk.
Szeretem
nagyon meleg és kényelmes a testen
Nem szeretem
A gumik valószínűleg a 44-es méretnél "nagyobb" embereknek rövidebbek, nekem kellett beállítanom őket. A 40-es méretemhez tökéletesen megfelelnek a hosszuknak, de a mindennapi viseléssel már nyúlnak.
Vásárlói vélemények zbozi.cz
Mindig elégedett vagyok az Oveckarnával
Nem szeretem
Nem
Vásárlói vélemények zbozi.cz
Szeretem
Jól illeszkedik
Vásárlói vélemények zbozi.cz
Szeretem
nagyon kényelmes, meleg, és ami a legfontosabb, a hátam száraz alatta.
Nem szeretem
Lehet, hogy egy szélesebb gumit teszek a tépőzárra.
Vásárlói vélemények zbozi.cz
Szeretem
nagyon meleg
Nem szeretem
Én mindig görnyedek, kint dolgozom, a hátamon menetelek, örülnék az ilyen "Bombázóknak".
Vásárlói vélemények zbozi.cz
Príma termék, ajánlom mindenkinek, akinek szüksége van a száraz melegre az egészsége érdekében.
Szeretem
Kellemes, 100%-ban ellátja a feladatát.
Nem szeretem
Még nem, nem tudok róluk.
Vásárlói vélemények zbozi.cz
Szeretem
Kellemesen meleg
Nem szeretem
Rosszul tartják a helyén
Vásárlói vélemények zbozi.cz
Szeretem
Kellemes és meleg, még aludni is lehet benne!
Anonim
Vásárlói vélemények arukereso.hu
Rendszeresen fázik a vesém.
Szeretem
Jó meleg.
Nem szeretem
Nincs