Vásárlói vélemények heureka.sk
könnyű, meleg
Vásárlói vélemények heureka.sk
A sapkát a kerekesszékes fiamnak rendeltem - pontosan illeszkedik a fejére, és rendkívül elégedett vagyok. Remélem, hogy a formája és a karbantartása is kitart, és akkor rendelek még egyet :)
Vásárlói vélemények heureka.cz
még nem tesztelték
Vásárlói vélemények heureka.sk
Szeretem
Meleg sapka a fülek számára is
Vásárlói vélemények heureka.cz
Pontosan az, amit elképzeltem, főleg reggelente, a kutyasétáltatáskor, amikor a kutyák még akkor is szuszognak, amikor már nem annyira.