Vásárlói vélemények heureka.cz
Kipróbáltam a takarót nyári hőmérsékleten, és kényelmes volt aludni alatta, meglátjuk, milyen lesz télen, és még mindig kérdéses számomra a karbantartás....de eddig elégedett voltam.
Vásárlói vélemények heureka.sk
minőségi termék, elégedettség
Vásárlói vélemények heureka.sk
Kellemes meleg, nem izzad az ember alatta.
Vásárlói vélemények heureka.cz
A borító teljesíti azt, amit írtak róla
Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
szép anyag, szép varrás, cipzáras szövet táskába csomagolva
Vásárlói vélemények heureka.cz
Kellemesen meleg anyag, minőségi kivitelezés.
Vásárlói vélemények heureka.cz
gyönyörűen melegít, maximális elégedettség
Anonim
Vásárlói vélemények arukereso.hu
Könnyű, puha, jó meleg 19 C fokos hálószobában is
Szeretem
Könnyű, puha, jó meleg, nem izzad az ember alatta
Nem szeretem
Nincs
Anonim
Vásárlói vélemények arukereso.hu
Szuper termék! Korrekt csomagolás! !!
Vásárlói vélemények heureka.cz
A paplant télen nem teszteltük, de biztosan meleg lesz, nehezebb, mint az üreges szálak.
Vásárlói vélemények heureka.cz
Megfelel az elvárásoknak. Meleg és jól megmunkált. Szerettem volna, ha fehér bevonatú és egy kicsit vastagabb, de elégedett voltam vele, mielőtt megvettem.
Szeretem
Tartalmaz egy zsebet a tároláshoz
Nem szeretem
Sárgás bevonat