Vásárlói vélemények zbozi.cz
Szeretem
Naponta használom, kiváló
Nem szeretem
----
Vásárlói vélemények heureka.cz
Nagyon kellemes szappan
Vásárlói vélemények heureka.cz
Ez egy olyan szappan, amelyről biztos lehet benne, hogy nem csak nem károsítja a bőrét, hanem jót is tesz neki. Az illata kellemes és nem feltűnő, és szépen van csomagolva. Ajándékba vettem karácsonyra, ami csak 4 hónap múlva lesz, de tudom, hogy a címzett értékelni fogja (és addig is kellemes illata van az ágyneműs szekrényemben).
Szeretem
Olyan szappan, amely elősegíti a bőr egészségét, és a hagyományos boltokban kapható szappanokkal ellentétben nincs tele vegyi anyagokkal.
Kellemes illata van
Ajándéknak is alkalmas
Vásárlói vélemények heureka.cz
Ajándék karácsonyra, de már egyszer vettem szappanokat ajándékba, és a megajándékozott boldog volt.
Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
Minőség
Vásárlói vélemények heureka.cz
Ajándékba veszem
Vásárlói vélemények heureka.cz
Ajánlom.
Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
minőségi szappan
Vásárlói vélemények zbozi.cz
Elégedettség
Szeretem
érdekes, jótékonyan hat a bőrre
Vásárlói vélemények heureka.sk
Szeretem
Tisztítja a bőrt
Vásárlói vélemények zbozi.cz
Király szappan.
Szeretem
Kellemes illata van, és gyengéd a bőrhöz. Már van egy második.
Nem szeretem
Semmi
Vásárlói vélemények zbozi.cz
Minden profi nem tévedés.
Szeretem
Ez tényleg jó.Minden profi nincs hiba
Anonim
Vásárlói vélemények arukereso.hu
Kiváló minőségű termék, bőrbarát.