Vásárlói vélemények heureka.cz
jó illata van :)
Vásárlói vélemények heureka.cz
Ez egy ajándék volt
Vásárlói vélemények heureka.sk
Szeretem
Super
Vásárlói vélemények heureka.cz
Először használtam, és eddig elégedett vagyok.
Vásárlói vélemények zbozi.cz
Szeretem
Elégedett
Anonim
Vásárlói vélemények arukereso.hu
Szuper természetes illat , nagyon jó az illata . Szívesen használjuk , minőségi termék .
Szeretem
Megfizethető ár . Maradjon is így ha lehet kérni .
Nem szeretem
Nincs
Vásárlói vélemények compari.ro
Hatékony és hasznos termék zsíros hajra.
Szeretem
Tetszik, hogy nincs erős illata.
Ha az arcra kerül, kicsit irritálja a szemet, de más márkákhoz képest elviselhető.
Nagyon ajánlom azoknak, akiknek gyorsan zsírosodik a hajuk.
Nagyon jól végzi a munkáját.
Vásárlói vélemények compari.ro
OK
Szeretem
OK
Nem szeretem
OK
Vásárlói vélemények heureka.sk
Nagyszerű sampon !
Vásárlói vélemények zbozi.cz
Ajánlom
Szeretem
nosztalgia :-)
Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
Fine
Anonim
Vásárlói vélemények arukereso.hu
Kevés ideje használom, s mivel visszatért a hajhullásom, és is visszatértem a már bevált samponomhoz.
Szeretem
Nagyobb kiszerelés, jó ár-érték arány. Selymes, csillogó haj.
Nem szeretem
Nem tudom, mi indította el a hajhullást, a tavasz vagy az új sampon. Később újra kipróbálom.