Anonim

4.1.2018

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények heureka.cz

Szeretem
Ajánlom

Anonim

5.10.2017

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények heureka.cz

Nem tudom, ajándék lesz.

Eva

20.11.2020

Vásárlótól oveckaren.sk

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények heureka.sk

Kiváló termék, minőségi anyag...Nagy elégedettség. Köszönöm.

Eva Janstová

15.9.2021

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények heureka.cz

Szeretem
kényelmes a lábon és meleg

Alexandra

20.11.2021

Vásárlótól oveckaren.sk

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények heureka.sk

jó minőség

Dana Kubíková

27.2.2022

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények heureka.cz

Szeretem
Kellemes, megfelel a leírásnak.

Viera

11.4.2022

Vásárlótól oveckaren.sk

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények heureka.sk

Gyönyörű design, kellemes tapintású és viselet.

Žofie

2.12.2018

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények heureka.cz

Szeretem
kellemes anyag

Nem szeretem
még nem elég hideg a melegségi teszthez

Bronislava

23.11.2021

Vásárlótól oveckaren.sk

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények heureka.sk

Szeretem
Melegek és légáteresztőek

Nem szeretem
35-38-as méret. Ajándékba vettem 36. lábra. Remélem, nem lesznek nagyok

Ina Šingliarová

20.12.2021

Vásárlótól oveckaren.sk

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények heureka.sk

A téli hosszú babakocsis utazások miatt vettem.

Anonim

4.2.2022

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények heureka.cz

A zokni szépnek tűnik, de én egy téli meleg zoknit vártam. Normális vádlim van, de a kötött mintázat miatt nagyon nehéz volt a lábamra húzni, és a szorítás miatt felhúzódott. A lábfej azonban pont megfelelő, nagyobbat nem is kaphattam volna. Ezért visszaviszem őket.