Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
Ajánlom
Vásárlói vélemények heureka.cz
Nem tudom, ajándék lesz.
Vásárlói vélemények heureka.sk
Kiváló termék, minőségi anyag...Nagy elégedettség. Köszönöm.
Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
kényelmes a lábon és meleg
Vásárlói vélemények heureka.sk
jó minőség
Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
Kellemes, megfelel a leírásnak.
Vásárlói vélemények heureka.sk
Gyönyörű design, kellemes tapintású és viselet.
Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
kellemes anyag
Nem szeretem
még nem elég hideg a melegségi teszthez
Vásárlói vélemények heureka.sk
Szeretem
Melegek és légáteresztőek
Nem szeretem
35-38-as méret. Ajándékba vettem 36. lábra. Remélem, nem lesznek nagyok
Vásárlói vélemények heureka.sk
A téli hosszú babakocsis utazások miatt vettem.
Vásárlói vélemények heureka.cz
A zokni szépnek tűnik, de én egy téli meleg zoknit vártam. Normális vádlim van, de a kötött mintázat miatt nagyon nehéz volt a lábamra húzni, és a szorítás miatt felhúzódott. A lábfej azonban pont megfelelő, nagyobbat nem is kaphattam volna. Ezért visszaviszem őket.