Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
Csodálatosak, jól illeszkednek a lábamra, olyan érzés, mint egy takaró, nem is tudom, hogy a lábamon vannak.
Vásárlói vélemények heureka.cz
Még új, egy június végi alkalomra kaptam, így nem tudok sokat mondani, de már kipróbáltam a sétát benne, és eddig jó. Fehér, úgyhogy a gálára tartogatom őket.