Vásárlói vélemények heureka.sk
Szeretem
Meleg, szépen összehangolt színű.
Vásárlói vélemények heureka.cz
Én nagyon elégedett vagyok pulóver gyönyörű
Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
kellemes, meleg termék
Nem szeretem
összességében elég széles
Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
Kényelmes viselet
Vásárlói vélemények heureka.cz
Szép szín, szép anyag, a méret egy kicsit nagyobb. Kellemes, meleg, nem fúj télen.
Vásárlói vélemények heureka.cz
A kapucnis pulóver szép és nagyon meleg. Az én M-es ruhaméretemhez képest L-es méretet rendeltem az áru méretei szerint, és úgy tűnik, jól tettem.
Vásárlói vélemények heureka.cz
Ajándékba kaptam, még nem használtam.
Szeretem
Jól néz ki, mint a képen