Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
A pulóver puha és kényelmes, nem harap.
Ajánlom a terméket, színe olyan, mint a képen.
Vásárlói vélemények heureka.cz
Méret: Nekem S-M méretem van, én M-et választottam, és a pulóver pont jó. Nem túlméretezett szabású. Színe: A zöld szín enyhén bézs színű, érdekes megjelenésű. A pulóver nagyon kényelmes viselet, kipróbáltam középső rétegként egy kabát alá, szuper, meleg és nem izzad az ember. Kabát nélkül felső rétegként is kipróbáltam, őszi időjáráshoz is jól szolgálta.
Szeretem
szép és egyszerű pulóver design
a gyapjúpulóver ára nagyon kedvező