Vásárlói vélemények heureka.cz
a kalap csodálatos.
Vásárlói vélemények heureka.cz
Valami szörnyű szaga van, nem tudom, valahogy ki kell szellőztetnem, remélhetőleg az segít, mintha valaki egy vödör olcsó parfümöt öntött volna rá. Nekem évekig volt lilában, és az jó volt, szóval nem tudom, hogy ez mivel "illatosított".
Vásárlói vélemények heureka.cz
Hektoliterenként borítja valami őrült szag, amitől nem lehet megszabadulni :(
Szeretem
Meleg
Nem szeretem
harapások