BOHUMILA JOHANA

3.3.2026

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények heureka.cz

a kalap csodálatos.

Lenka

23.1.2026

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények heureka.cz

Valami szörnyű szaga van, nem tudom, valahogy ki kell szellőztetnem, remélhetőleg az segít, mintha valaki egy vödör olcsó parfümöt öntött volna rá. Nekem évekig volt lilában, és az jó volt, szóval nem tudom, hogy ez mivel "illatosított".

Michaela

12.2.2026

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények heureka.cz

Hektoliterenként borítja valami őrült szag, amitől nem lehet megszabadulni :(

Szeretem
Meleg

Nem szeretem
harapások