Ilona
Vásárlótól oveckarna.cz
Vásárlói vélemények
A cipő puha bőrből készült, inkább keskeny lábakra.
Nem szeretemNem alkalmas magas bokához.
Vásárlói vélemények heureka.cz
SzeretemPuha bőrből készült cipő keskenyebb lábra. Kényelmes járás, nagyon jól néz ki a lábon.