Ilona

13.5.2025

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények

A cipő puha bőrből készült, inkább keskeny lábakra.

Nem szeretem
Nem alkalmas magas bokához.

Ilona

24.6.2025

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények heureka.cz

Szeretem
Puha bőrből készült cipő keskenyebb lábra. Kényelmes járás, nagyon jól néz ki a lábon.