Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
Kényelmes
könnyű
kényelmes a lábon
Vásárlói vélemények heureka.cz
Pontosan az, amire számítottam.
Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
Séta
Vásárlói vélemények heureka.cz
Minőségi bőr, kényelmes, hosszú élettartamú, jó állapotú (a 2. párat rendelem).
Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
Klasszikusok
Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
Kiváló minőségű és nagyon kényelmes
Vásárlói vélemények heureka.cz
Szeretem
Már van egy második pár
Vásárlói vélemények zbozi.cz
Szeretem
Enyhén szuper
Vásárlói vélemények heureka.cz
Tökéletesen illeszkedik.
Vásárlói vélemények heureka.cz
minőségi lábbeli
Vásárlói vélemények heureka.cz
Minőségi termék
Vásárlói vélemények heureka.cz
Nagyon sajnálom, hogy barna papucsot rendeltem, és rozsdás papucsot kaptam. Remélem, hogy választ kapok Öntől. Üdvözlettel, Krul Vlastimil
Vásárlói vélemények heureka.cz
Egy kicsit belülről keményen a lábra
Nem szeretem
Egy kicsit nehéz
Vásárlói vélemények heureka.cz
A cipő nagyon szép, de 45-ös mérethez képest kicsi.