Vásárlói vélemények heureka.cz
100%-os elégedettség, ajánlom.
Szeretem
Jó minőségűnek tűnnek és nagyon kényelmesek.
Nem szeretem
semmi
Vásárlói vélemények heureka.sk
A cipő könnyű és kényelmes. A méret szépen illeszkedik az oldalon található mérettáblázat szerint. Mindenképpen ajánlom.
Vásárlói vélemények
A színe valójában zöld-kék, szürkével. A fényképen jobban néz ki.
Szeretem
A csizma elég széles ahhoz, hogy kényelmes legyen.
Nem szeretem
A talpbetét olcsó. Gyenge filcfelülettel. Ki kellett cserélnem egy jobb minőségűre.
Vásárlói vélemények heureka.cz
A cipő szélesebb és kényelmes. A szín a zöld-kéktől a szürkéig terjedő színű. Nem egyezik a fotóval, ami előfordul. A bélés olcsó- vékony, gyenge filccel borított. Így a futófelület nem kényelmes, és le kellett cserélnem. Elkezdtem hordani a cipőt és csak idővel lehet majd többet értékelni.