Jitka

11.9.2025

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények heureka.cz

100%-os elégedettség, ajánlom.

Szeretem
Jó minőségűnek tűnnek és nagyon kényelmesek.

Nem szeretem
semmi

Anna

19.10.2025

Vásárlótól oveckaren.sk

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények heureka.sk

A cipő könnyű és kényelmes. A méret szépen illeszkedik az oldalon található mérettáblázat szerint. Mindenképpen ajánlom.

Alice

23.10.2025

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények

A színe valójában zöld-kék, szürkével. A fényképen jobban néz ki.

Szeretem
A csizma elég széles ahhoz, hogy kényelmes legyen.

Nem szeretem
A talpbetét olcsó. Gyenge filcfelülettel. Ki kellett cserélnem egy jobb minőségűre.

Alice

25.10.2025

Vásárlótól oveckarna.cz

Eredeti megjelenítése

Vásárlói vélemények heureka.cz

A cipő szélesebb és kényelmes. A szín a zöld-kéktől a szürkéig terjedő színű. Nem egyezik a fotóval, ami előfordul. A bélés olcsó- vékony, gyenge filccel borított. Így a futófelület nem kényelmes, és le kellett cserélnem. Elkezdtem hordani a cipőt és csak idővel lehet majd többet értékelni.